Dezinfekce

Tuto oblast většina lidí velice podceňuje. Pak si klademe otázky, kde a jak se šíří chřipkové a jiné epidemie. Šíří se všude tam, kde dochází ke kumulaci lidí. V dopravních prostředcích, na pracovištích, v šatnách i ve stravovacích zařízeních. Účinná a pravidelná dezinfekce by tento problém značně omezila.

Pro dezinfekci používáme nejmodernější přípravky, které nezapáchají. Protože jsou aromatizované, naopak příjemně provoní ošetřený objekt. Na přání zákazníka můžeme ovšem použít i klasické chlórové, formalínové nebo jódové, které ovšem mezi nezapáchající přípravky zařadit nelze. Provádíme i dezinfekce bytů po zemřelých, včetně dezinfekce a dezinsekce při předávání bytů.

obrázek2

obrázek1

Do oblasti dezinfekce patří i likvidace plísní. Sem spadají postřiky zdí a materiálů napadených plísněmi a konzervace omítek. Plísně se rozmnožují sporami, které volně poletují vzduchem a mohou vyvolat četné alergické reakce.

Nenechávejte bez povšimnutí ani malý kout napadený plísní. Ze zdravotního hlediska by to bylo hazardování s vlastním zdravím.